לפעמים זה קורה, אנחנו יושבים מול המסך ופשוט לא עולה לנו רעיון לפוסט הבא!
בדיוק בשביל רגעים כאלה הכנו לכם בנק של 10 רעיונות לפוסטים שתמיד עובדים, כאלו שישלימו לכם את המשבצת החסרה בגאנט ועל הדרך יביאו מעורבות, יחזקו את המודעות או את המותג וחלקם אפילו יביאו מכירות- הכל תלוי במטרה של כל פוסט. אז שנצא לדרך?👣

תחרויות שיביאו מעורבות 🎁

תחרויות שמביאות מעורבות לפוסטים שלך

איך שלא תסתכלו על זה כ-ו-ל-ם (אבל כולם!) אוהבים מתנות… אז למה שלא נשתמש בתובנה הזו?
נסו להעלות תחרות ברשתות החברתיות שבסיומה מישהו/י יזכו בפרס או מתנה שקשורה בעסק שלכם, אם יש לכם חנות נעליים לדוגמא, זה יכול להיות זוג נעליים במתנה או שובר כספי למימוש באתר.

מה יוצא לכם מזה?—> במילה אחת- מעורבות. בכמה מילים- כל דבר שתדרשו להשתתפות בתחרות שיקפיץ את הפוסט והחשבון שלכם קדימה. זה יכול להיות תגובות, עוקבים, תיוגים, שמירה של הפוסט, שיתופים… יו ניים איט! כך המשתתפים לא צריכים לזוז יותר מידי כדי לקבל את המתנה ואתם הרווחתם מעורבות יפה לעמודים שלכם.

אינפורמטיבי 📚

מה שאתם רוצים להשיג בפוסט הבא זו התגובה: ״אה וואלה? לא ידעתי״ או ״דיי איזה קטע!״ גם אם התגובה תהיה רק בראש של הלקוח/ה שלכם. נסו לייצר פוסט עם ערך מוסף, משהו שיחדש ללקוח/ה ברמת הידע ועל הדרך יחזק את המותג שלכם. אם לדוגמא יש לכם חנות צמחיה וגינון, פוסט אופציונלי יכול להיות על כמה סוגי צמחים שרעילים לבעלי חיים ולמה.

פשוט תשאלו❓

דרך אהובה עלינו במיוחד היא פשוט להחזיר את הכדור לידיים של הלקוחות שלנו.
למה הכוונה? פשוט תשאלו אותם מה הם היו רוצים לראות בנכסים הדיגיטליים שלכם!
דוגמא: אם לצורך העניין יש לכם חנות תכשיטים, תוכלו להעלות פוסט שבו תשאלו את העוקבים, מה הייתם רוצים לראות יותר בעמוד שלנו?
א. מדריכים לסטיילינג ב. דרכים לשמירה על תכשיטים ג. דגמים בחנות ד. רעיון שלכם?

התוצאה? מלא רעיונות מגניבים לפוסטים הבאים שלכם, מעורבות יפה בצורת תגובות ועל הדרך הכרתם את הלקוחות שלכם קצת יותר טוב. 

לשאול עוקבים כדי לקבל מעורבות ברשתות החברתיות

מאחורי הקלעים 📽

אנושיות היא שם המשחק בפוסטים מהסוג הזה. נסו להעלות פוסט מאחורי הקלעים, זה יכול להיות תמונה של הצוות, וידאו ״יום בחיי״ או מאחורי הקלעים של צילומים שעשיתם לעסק. פוסט מהסוג הזה יחשוף את הצד האנושי שמאחורי המותג ויחבר אליכם את הלקוחות ברמה האישית. 

איזה צחוקים!🤣

ממים, סיפורים מצחיקים שעברתם או אפילו ציטוטים שקרעו אתכם.
לפעמים פוסטים פשוטים ומצחיקים הם אלו שיגרמו ללקוחות שלכם לעצור את גלילת הפיד ולחייך.

פשוט למכור 🤑

בחרו מוצר מהחנות הדיגיטלית שלכם ופשוט ספרו עליו, מה היתרונות שלו ולמה ללקוח כדאי לרכוש אותו. מדובר בפוסטים שתמיד טוב שיהיו בפיד ותתפלאו… אבל הם גם יכולים להביא מכירות. 

תשתמשו בלקוחות שלכם❤️

המרחב הוירטואלי מאפשר לנו לקבל ביקורות מלקוחות באופן נגיד ויום-יומי אז למה שלא תנצלו את זה?
הכינו פוסט המצטט ביקורת מלקוח/ה מרוצה והעלו את אמינות המותג.

טיפים ומדריכים ⭐️ 

או במילים אחרות… פוסטים שיהיו שווים סייב! תהוו השראה עבור הלקוח/ה שלכם. נסו לייצר פוסט שיתן ללקוחות שלכם ערך מוסף רלוונטי בצורת טיפים או מדריכים. לדוגמא, אם יש לי מלון זה יכול להיות ״5 טיפים לאריזת מזוודה״ או ״5 מקומות באזור ששווה לטייל בהם״. אם יש לי חנות צמחיה וגינון זה יכול להיות מדריך לייחור צמחים. 

טיפים ומדריכים שמביאים למעורבות גולשים

לפני ואחרי 🕶

יש משהו במהפכים שמסקרן את הייצר האנושי שלנו ותתפלאו אבל אפשר לקחת את זה לכל עסק שקיים! לאו דווקא רק לעולמות הלייף סטייל. נניח ויש לכם מוסך, לפני תיקון- אחרי תיקון בליווי תמונות והסברים, אם יש לכם חנות מוצרים לבעלי חיים זה יכול להיות לפני ששמתם פינוקים במשלוח ואחרי שהוספתם פינוקים למשלוח.

קדמו את הנכסים הדיגיטליים שלכם

אין יותר קל מזה! פשוט העבירו את הלקוחות שלכם בין פלטפורמה לפלטפורמה, בפייסבוק תוכלו לפרסם פוסט על כמה שווה בחשבון באינסטגרם שלכם, באיסטגרם תוכלו לפרסם על זה שמי שנרשם לניוזלטר מקבל הטבה סופר שווה ובטיקטוק תוכלו לפרסם על הביקורות שיש בעמוד הפייסבוק שלכם וכן הלאה. 

רוצים רעיונות נוספים? יש לכם שאלות? אנחנו כאן!
ואל תשכחו לעבור על הצ׳קליסט המושלם שלנו שיתן לכם עוד פוש בכל מה שנוגע לתכנים שלכם.